Resultatliste Sandefjord Orienteringsklubb | Return |
Plass | Navn | Klasse | Tid |
---|---|---|---|
35 | Arntzen,Stine | D50A | 1:13:40 +31:10 |
14 | Arvesen,Mariann | D45A | 48:39 +14:06 |
8 | Berg-nielsen,Fredrik | H-16B | 46:30 +13:08 |
47 | Bjørk,Cornelius | H-20E | 39:54 +12:02 |
DNF | Bjørk,Josephine | Beg2 | 00:00 |
40 | Bjørk,Theodor | H-16A | 50:57 +20:52 |
9 | Bredholt,Anne Berit | D50A | 50:54 +08:24 |
34 | Eikås,Brage | H-14A | 50:59 +21:51 |
42 | Eikås,Ingeborg | D-14A | 1:13:23 +43:51 |
31 | Eikås,Jo Børre | H45A | 46:37 +16:50 |
15 | Eikås,Jonas | H-20A | 55:36 +19:46 |
DSQ | Eikås,Markus | H-20B | 55:53 |
37 | Eikås,Wenche | D45A | 1:14:57 +40:24 |
35 | Fjeldbo,Roar | H50A | 47:42 +13:58 |
55 | Foss,Trond | H45AK | 58:36 +35:15 |
20 | Furland,Sindre | H-12A | 36:09 +12:16 |
19 | Furland,Sturle | H45A | 39:50 +10:03 |
DNS | Gjelstad,Astrid | D70A | 00:00 |
4 | Gjelstad,Oddvar | H80A | 46:03 +15:47 |
11 | Gjelstad,Trond | H50A | 36:29 +02:45 |
10 | Gjone,Benjamin | H-16A | 37:53 +07:48 |
3 | Gjone,Daniella | D-12A | 32:28 +01:27 |
DNS | Gjone,Gabriel | H-14A | 00:00 |
17 | Gjone,Knut | H35B | 42:43 +08:02 |
4 | Gjone,Sigrun | D21C | 31:59 +04:02 |
DNS | Gulliksen,Gullik | H65A | 00:00 |
21 | Halvorsen,Per Ivar | H55AK | 50:56 +24:47 |
32 | Johansen,Emilie | D-16A | 33:59 +11:54 |
15 | Johansen,Knut Ivar | H45A | 38:49 +09:02 |
1 | Juliussen,Anna Strøm | D-10A | 14:55 +00:00 |
7 | Juliussen,Ellen Strøm | D35A | 49:53 +14:18 |
12 | Juliussen,Erik | Åben2 | 46:49 +24:56 |
5 | Juliussen,Ingrid Strøm | Beg2 | 19:49 +03:39 |
44 | Jørgensen,Arne Håkon | H45AK | 38:17 +14:56 |
13 | Olsen,Magnus Asker | H-16B | 58:44 +25:22 |
40 | Rebård,Gjendine Gjelstad | D-16A | 36:39 +14:34 |
5 | Rebård,Tiri | D55A | 44:10 +02:18 |
13 | Stampe,Emilie Kleppan | D-16B | 50:37 +20:30 |
DSQ | Strøm,Linn Hermann | D-16B | 31:20 |
56 | Strøm,Lise Hermann | D-16A | 56:22 +34:17 |
10 | Torp,Lill Ann | D45AK | 40:27 +13:00 |
18-03-19 21:33:29 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: aalborg